Duchovné povolania z farnosti Víťaz

Kňazi z Víťaza
Ladislav Franc * 27.6.1941, ord. 5.6.1966 v Bratislave + 12.10.2010, Víťaz
Pavol Čech * 26.6.1943, ord. 5.6.1966 v Bratislave
Ján Biroš * 10.7.1939, ord. 20.6.1971 v Bratislave
Viktor Grega * 4.6.1941, ord. 9.6.1973 v Bratislave + 2.3.2005, Víťaz
František Stahovec * 12.9.1949; ord. 8.6.1974 v Bratislave
Vladimír Čech * 15.11.1955, ord. 13.6.1982 v Banskej Bystrici
Martin Magda * 4.11.1927, ord. tajne v roku 1983 + 16.03.2012, Nitra Kalvária
Ján Kundrík * 30.8.1963, ord. 19.6.1988 v Banskej Bystrici
Miroslav Foriš SVD * 3.5.1975, ord. 22.6.2002 v Nitre
Vladimír Balucha CM * 16.2.1970, ord. 20.6.2004 v Bratislave
Mikuláš Uličný * 29.5.1978, ord. 11.9.2004 v Prahe

Kňazi z Ovčia
Martin Ondriáš * 11.11.1888, ord. 6.2.1914, + 9.9.1967 v Prešove, pochovaný v Snine
Andrej Galdun * 27.7.1923, ord. 19.6.1949, + 24.8.1996 Ovčie
Jozef Kočík SDB * 20.12.1924, ord. 29.6.1968 v Ríme, + 9.10.2000 Župčany, pochovaný v Košiciach
Michal Jenča * 16.9.1957 ord. 19.6.1982 v Banskej Bystrici
Jozef Humeňanský RCJ nar. ord. 19.9.1998 v Ovčí
Jozef Bednárik * 5.1.1977, ord. 14.6.2003 v Rožňave

Rehoľná sestra Spoločnosti sestier Ježišových (SSJ)
sr. Delfína – Žofia Jenčová, Ovčie

Rehoľné sestry Kongregácie milosrdných sestier III. rádu sv. Františka pod ochranou Sv. rodiny (OF) pochádzajúce z Víťaza
sr. M. Samuela – Helena Gregová * 11.3.1921 + 18.07.2010, Brno
sr. M. Mercedes – Apolónia Pavlíková * 10.12.1920 + 19.12.1999, Brno
sr. M. Dagmar – Apolónia Štofáníková * 9.2.1922 + 6.7.1987, Brno
sr. M. Vojtecha – Helena Kollárová *5.5.1920 + 19.2.2014, Brno
sr. M. Salome – Mária Kočišová * 2.1.1922 + 4.3.2006 Brno
sr. M. Expedita– Helena Gregová * 19.6.1919, 22.2.2015, Brno
sr. M. Stella – Helena Čechová *19.8.1922, + 23.9.2002 Brno
sr. M. Alma – Mária Novotná * 6.12.1923, +3.11.2014, Brno
sr. M. Edita – Žofia Pavlíková * 10.4.1925, + 18.11.1986 Brno
sr. M. Valentína – Františka Galdunová * 10.10. 1924 + 8.2.2001 Brno
sr. M. Assumpta – Regina Ungvarská * 18.9.1925 + 22.05.1994 Lechovice
sr. M. Bonita – Mária Birošová * 16.7.1925 + 11.12.1982 Lechovice
sr. M. Doubravka – Anna Štofaníková * 24.10.1929 + 27.4.2017 Brno
sr. M. Anselma – Žofia Uličná * 22.4.1931 + 28.10.2007 Brno

Rehoľné sestry Kongregácie milosrdných sestier sv. Kríža (SSS)
sr. M. Marcela – Mária Marušáková * 5.2.1926, Víťaz, + 22.8.1995
sr. M. Goretti – Mária Stašíková * 6.7.1947, Ovčie
sr. M. Justína – Alžbeta Čigarská * 7.4.1954, Ovčie
sr. M. Mansueta – Marta Kráľová * 11.5.1956, Ovčie
sr. M. Salvia – Mária Galdunová * 22.8.1957, Víťaz
sr. M. Terezka – Terézia Stašíková * 3.10.1958, Ovčie
sr. M. Leona – Edita Pribulová * 19.11.1957, Ovčie
sr. M. Damiána – Silvia Vihonská * 19.1.1969, Víťaz
sr. M. Školastika – Regina Balogová * 25.10.1965, Ovčie
sr. M. Dávida – Eva Humeňanská * 23.12.1963, Ovčie
sr. M. Mariella – Agáta Humeňanská * 22.9.1960, Ovčie
sr. M. Anna – Helena Pribulová * 16.8.1963, Ovčie
sr. M. Adela – Jana Jenčová * 27.8.1976, Víťaz