Duchovná obnova pre animátorov

Duchovná obnova pre animátorov
Cez víkend 22. – 24. apríla 2005 sa animátori Oblastného centra v Sabinove stretli v Bijacovciach. Pod duchovným vedením pátra Pavla Nogu sme sa priblížili viac k Ježišovi a Márii. Páter je rehoľný kňaz, lazarista, ktorého mnohí poznáme aj z Víťaza, kde pred rokom bol v našej farnosti na duchovnej obnove.
V Bijacovciach sa stretli mladí z Víťaza a Medzian. Pestrý program v piatok a sobotu pre nás pripravil páter Pavol. Svätá omša, adorácia, spoločná modlitba, sviatosť zmierenia, prednášky nás povzbudili na duchu; super zoznamovačka, super test na stopercentné spoznanie pováh – len pre odvážnych, tance, volejbal, hry, dobré jedlo nám dali tela sily. A v nedeľu sa nikomu nechcelo ísť domov, lenže škola volá a my sme sa rozhodli, že sa tam určite ešte vrátime; dokonca sme túto svoju túžbu nechali aj v kaplnke. Vďaka Ocko a Mamka!

Vladka, Lucia, Anička, Miša, Veronika, Eva

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.