Pochod…


Aj v tomto čísle sa chceme vrátiť k téme života človeka – Božieho stvorenia, k jeho životu od počatia až po jeho predídenie do večnosti.

Drahí naši čitatelia, mnohí z nás sa zúčastnili 22. septembra na Pochode za život v Košiciach a odniesli sme si povzbudenia do nášho celého ďalšieho života. Ja osobne som pri pohľade na také veľké množstvo nádherných ľudí, (bolo nás tam viac ako 80 tisíc) pociťoval v srdci neopísateľnú radosť. Radosť z toho, že nám na kresťanskom Slovensku ide o Život. Veď ako povedal jeden kardinál: „Od vás zo Slovenska je najbližšie k Bohu.“

-re-

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.