Misie, 4.deň

Štvrtý deň misií vo farnosti Víťaz sa niesol v znamení tém „Spoveď“ a „Smrť a Súd“. Od tohto dňa pátri redemptoristi zároveň začali vysluhovať vo farnosti Sviatosť zmierenia. Počas dňa sa konali sväté omše vo farskom Kostole sv. Jozefa, robotníka, ale aj vo filiálke Ovčie v Kostole sv. Barbory.

Pátri redemptoristi svojimi misijnými príhovormi duchovne obohatili veriacich a povzbudili ich vo viere. Okrem toho pripravili hodnotný a pestrý program aj pre deti. Počas misií sa od pondelka do stredy pravidelne o 16.15 stretávajú na spoločnej detskej svätej omši.

Foto-galéria z misií, 4. deň (13. 6. 2017, sv. omša 8:00, 16:15(Detská),  18:00 a film o 19:00)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.