Lyžovačka

Aká by to bola zima bez poriadnej lyžovačky? Preto sme sa aj my mladí spolu s duchovným otcom rozhodli využiť posledný sneh a popritom sa zabaviť. Povyberali sme svoje lyže, zbalili si poriadne desiaty, nastúpili do autobusu a výlet sa mohol začať. Keď sme už boli skoro v cieli, zazreli sme ten vytúžený svah, ktorý bol dosť strmý; vyvolal v nás menší strach. Aj napriek tomu sme si rýchlo kúpili lístky a utekali na vlek.

Prvé jazdy boli pre niektorých určite ťažké, ale potom sme sa všetci lyžovali jedna radosť. Okolo obeda, keď už na nás prišiel hlad, všetci sme sa nahrnuli do autobusu a začali sme jesť. A znova plní energie sme lyžovali celé poobede. Zažili sme kopu „srandy“, možno aj niekoľko pádov, ale nakoniec sme sa zhodli na tom, že to bol výlet ako má byť a že na budúci rok si ho opäť zopakujeme.

Monička

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.