Stalo sa

– 13. mája sme slávili sv. omšu ku cti Panny Márie Fatimskej v Doline. V ten deň sa začal proces blahorečenia pápeža Jána Pavla II.; pripomenuli sme si 24. výročie spáchania atentátu na námestí sv. Petra.
– 14. mája sa uskutočnila ďalšia Púť detí do Levoče. Tohto roku deti niesli ako obetný dar kilo múky, ktorá sa odovzdá núdznym a hladujúcim cez charitu. Celé stretnutie sa nieslo v atmosfére slov: „Pokrm, ktorý sýti našu dušu.“ Púte sa zúčastnilo 42 detí z Víťaza a Ovčia.
– 17. mája sme opäť putovali k sv. Anne. Na sv. omši boli prvoprijímajúce deti z Kluknavy.
– 20. mája bola celodenná adorácia v kostole sv. Jozefa, robotníka v rámci ustavičnej poklony v našej Košickej arcidiecéze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.