Novoročné prianie

Na začiatku nového roka 2006 prajeme Vám oči, ktoré si všimnú aj malé veci; veci každodenného života, ktoré svedčia o Božej veľkosti a o jeho láske a starostlivosti. Prajeme Vám uši, ktoré prijímajú aj signály, ktoré neboli vyslovené. Prajeme Vám ruky, ktoré nerozmýšľajú dlho, či majú pomáhať. Prajeme Vám v pravý čas správne slovo. Prajeme Vám milujúce srdce, ktorým sa dáte viesť. Prajeme Vám radosť, lásku, pokoj a pokoru. Prajeme Vám ľudí, ktorých máte radi, aby pri Vás stáli a dodávali Vám odvahu. Ľudí, ktorí Vám pomôžu ďalej, keď ste smutní, unavení a vyčerpaní. Prajeme Vám dostatočný oddych a prácu, ktorá Vám urobí radosť. Prajeme Vám dobré srdce, ktoré je plné radosti a túto lásku dáva ďalej. Prajeme Vám, aby Pán času a všetkého dobra bol neustále s Vami.

redakcia Spektra

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.