Pozdrav z Karmelu

Prostredníctvom Spektra, nášho farského časopisu, chcem vám všetkým odovzdať milý a srdečný pozdrav od našej Žofky. Mala som tú milosť, že jej predstavená mi dovolila prísť na Karmel. Bolo to dojímavé stretnutie. Jej srdce bolo plné radosti a lásky. Oči jej žiarili, no boli v nich aj slzy, ktoré chceli vyjadriť veľmi veľa. Pre mňa osobne to bol nezabudnuteľný okamih, keď som si pri pohľade na Žofku za mrežami uvedomila, že život bosých karmelitánok v dnešnej dobe je veľkým tajomstvom, nad ktorým je hodno zamyslieť sa. Žofka vás všetkých zo srdca pozdravuje a ďakuje za vaše modlitby. Prosí o nich aj naďalej. Ani ona na nás nezabúda a denne sa za nás obetuje. Má vás rada. Všetkým vo farnosti praje tie najkrajšie požehnané Vianoce, aké ste v živote kedy mali a do nového roka 2006 vám vyprosuje Božiu milosť.

sestra Damiána

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.