Šťastný nový rok, srdiečka!

Nech Vám radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý deň Váš krok

Rok 2005 sa z kalendárov i zo školských zošitov odkotúľa do dejín, lebo svoju vládu v nich prevzalo číslo 2006. Predstavte si, že v Taliansku vyhadzujú z okien hrnce, v Dánsku ľudia skáču zo stoličiek, v Škótsku spievajú pieseň Staré zlaté časy … Na začiatku nového roka ľudia robia všelijaké zvláštne veci. V mnohých krajinách, aj na Slovensku si ľudia dávajú rôzne predsavzatia, sľuby, že zmenia svoj život malým, ale dôležitým spôsobom. Skúste sa aj vy zamyslieť nad svojimi predsavzatiami a vyplniť tento zoznam. A nezabudnite nám ich poslať do redakcie. Tešíme sa.

Vaša Chrumka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.