Stalo sa:


– 13. 1. – nedeľou Krstu Pána sme ukončili vianočné obdobie oslavy narodenia nášho Pána Ježiša Krista

– 24. 1. – celodenná poklona – svoje modlitby, chvály, vďaky, prosby a odprosenia sme predkladali celý deň živému Ježišovi prítomnému v Eucharistii.

– 26. – 27. 1. – zavítal medzi nás „Tím pre pastoráciu povolaní“. Jeden kňaz a tri rehoľné sestry spolu s mladými, birmovancami, aj staršími sa stretli pri sv. omši, adorácii, prezentácii svojho životného štýlu. Vo workshopoch debatovali o povolaní, pohľade na kňazský a rehoľný stav a vôbec o vzťahu s Pánom Ježišom. Duchovná obnova sa zavŕšila sv. omšou s kresťanským pohostením „agapé“, na ktorom sa nadväzovali kontakty. Bože, ďakujeme ti za čas duchovného pookriatia.

– 2. 2. – Obetovanie Pána – Hromnice – deň zasväteného života

– 6. 2. – Popolcovou stredou sa začal 40-dňový pôstny čas prípravy na Veľkú noc.

-re-

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.