…Prichádza nový „život”,


Nech i tieto vianočné sviatky sú oslavou Všemohúceho Boha, ktorý prišiel na svet, aby sa nám dal poznať a odhalil našu pravú tvár, obraz, ktorý si vytvoril sám o nás. Nech nám tieto sviatky pripomenú, že každý z nás je tým živým slovom a poslaním pre tento svet, či už tomu veríme alebo nie. Nech Ježiš Kristus – Slovo Otca – upevní našu vieru a dá nám silu prinášať nadej tomuto svetu…

Želám Vám k týmto sviatkom vianočným veľa zdravia, pokoja, trpezlivosti, darov Ducha Svätého a múdrosti svedčiť o “SLOVE”, ktoré nosíte v sebe.
To Vám od srdca želá

p. Miroslav Foriš, Rusko, Saint Petersburg

Jeden komentár k “…Prichádza nový „život”,”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.