Ohlášky:


– sobáš 6. októbra v Ovčí o 14:00 –
Štefan Hančár, syn Štefana a Márie rod. Harakaľovej, narodený v Humennom, bývajúci v Modrej nad Cirochou a Katarína Ondriová, dcéra Milana a Terézie rod. Kollárovej, narodená v Prešove, bývajúca v Ovčí

– sobáš 13. októbra vo Víťaze o 15:00 –
Stanislav Ferenc, syn Ľubomíra a Márie rod. Frajtkovej, narodený v Prešove, bývajúci v Križovanoch a Monika Novotná, dcéra Jozefa a Moniky rod. Michalikovej, narodená v Prešove, bývajúca vo Víťaze

– sobáš 20. októbra vo Víťaze o 15:30 –
Jaroslav Vardžik, syn Jaroslava a Cecílie rod. Mikolajovej, narodený v Prešove, bývajúci v Prešove – Solivar a Lenka Magdová, dcéra Jozefa a Miloty rod. Dankaninovej, narodená v Prešove, bývajúca vo Víťaze

– sobáš 27. októbra vo Víťaze o 14:30 –
Milan Čech, syn Milana a Anny rod. Balogovej, narodený v Poprade, bývajúci vo Víťaze a Katarína Maškulková, dcéra Jozefa a Kataríny rod. Komárovej, narodená v Spišskej Novej Vsi, bývajúca v Spišskej Novej Vsi

-re-

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.