Arcidiecézny miništrantský turnaj


V sobotu 19. októbra 2013 sa v hale Cassosport v Košiciach konal ďalší ročník Arcidiecézneho futbalového turnaja. V tento deň sa na palubovke stretlo 10 mužstiev z rôznych farností Košickej arcidiecézy. Zúčastniť sa na turnaji mohol každý vo veku od 6 do 30 rokov. Vo viacerých mužstvách nechýbali duchovní otcovia farností.

Futbalový turnaj sa začal spoločnou svätou omšou v saleziánskom stredisku Tri hôrky. Následne sa účastníci turnaja presunuli do haly, kde sa začal hrať futbal. V kategórii starších, v ktorej sme mali aj my svoje zastúpenie, zvíťazilo družstvo z Hanušoviec nad Topľou, za nimi nasledovali mužstvá z Víťaza a z košického saleziánskeho strediska Tri hôrky.

Organizátorom futbalovej akcie bolo Arcidiecézne centrum pre mládež v Prešove. Chlapci z Hanušoviec nad Topľou budú reprezentovať Košickú arcidiecézu na celoslovenskom turnaji, ktorý sa uskutoční 9. novembra 2013 v Prešove. Ide o jednu z akcií v rámci Týždňa Cirkvi pre mládež.

TK KBS

Našu farnosť reprezentovali starší miništranti z filiálky Ovčie. Vybojovali krásne druhé miesto, keď ani raz neprehrali, iba raz remízovali a o prvú priečku ich pripravilo skóre o dva góly.

-mh-

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.