Dnes 7. februára sa doživa 40 rokov života


Drahý duchovný otec, pri tejto vzácnej príležitosti Vám chceme aj takýmto spôsobom z úprimného srdca zablahoželať a v modlitbách vyprosovať od Pána Boha pevné zdravie, hojnosť Božích milostí a plnosť darov Ducha Svätého.

Zároveň Vám chceme poďakovať za pozdvihnutie nášho duchovného života cez aktívnu službu sviatosti zmierenia a za pekné duchovne hlboké kázne.

Dobrý a nábožný kňaz je najväčším požehnaním nielen pre Cirkev, ale aj pre veriacich a takým ste aj Vy, drahý náš duchovný otec.

Sedembolestná Panna Mária, rozprestri svoj ochranný plášť nad našim jubilantom a vypros mu u svojho Syna Božiu ochranu a posilu v kňazskom poslaní. Váš patrón, sv. Marek, nech je Vám v tom vzorom a mocným orodovníkom u Najvyššieho.

Vaši vďační veriaci z Víťaza

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.