Misie, 2.deň

Počas druhého dňa misií sa pátri redemptoristi dopoludnia stretli s mladými, s ktorými diskutovali o hľadaní viery uprostred uponáhľaného každodenného života.

Popoludňajší program sa začal o 16:00 spoločnou pobožnosťou spolu so spievanými Litániami k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu a Eucharistickým požehnaním. Po pobožnosti nasledovala katechéza pre všetky ženy farnosti, ktorej ústrednou myšlienkou bolo vnímanie ženy ako Božej dcéry a jej nenahraditeľného miesta v spoločnosti, rodine i Cirkvi.

Záver nedeľňajšieho programu patril filmu Ježiš spolu so spoločnou piesňou a poďakovaním za požehnaný deň plný milostí.

Foto-galéria z misií, 2. deň (11. 6. 2017, sv. omša 7:30, 10:30 a katechéza pre ženy 16:00)