Stalo sa:

– 13. 7. – 21. 8. – generálna oprava filiálneho kostola sv. Barbory v Ovčí. V celom kostole vytiahnutie nových stierok, oprava stropu, vymaľovanie stien troma farbami, svätyňa škrabanou omietkou, nové osvetlenie kostola a liturgické úpravy vo svätyni. Vďaka Bohu za čas milosti na opravu kostola, všetkým darcom ochotných darovať finančné prostriedky, ale aj svoj čas, prácu a pomocnú ruku pri organizovaní a úprave nášmu srdcu milého kostola. Menovite ďakujeme kostolníkovi Michalovi Jenčovi za jeho zaangažovanie sa do tejto obnovy celým svojím srdcom, dušou a silou. Ešte raz veľká vďaka Bohu a všetkým dobrodincom.
– 26. – 30. 7 – prežili sme päť krásnych dní so sv. Annou
– 15. 8. – sv. omša k úcte Nanebovzatej Panne Márii v Doline
– 23. – 25. 8. – generálna oprava zvonov v kostole sv. Jozefa, robotníka vo Víťaze
– 3. 9. – uskutočnila sa obnova ružencového bratstva s požehnaním novej procesiovej zástavy ružencového bratstva
– 8. 9. – sv. omšu v Doline na sviatok narodenia Panny Márie slúžil dp. Ladislav Franc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.