Koledovanie Dobrej noviny 2012Po roku sa opäť naša farnosť zapojila už do 18. ročníka Dobrej Noviny organizovanej Hnutím kresťanských spoločenstiev detí.

„Iba vtedy, keď dávame samých seba, rozdávame opravdivo“, hovorí známy spisovateľ Gibran. To platí o všetkých našich deťoch a mladých, ktorí počas vianočných sviatkov navštívili rodiny s koledami, vinšami a trojkráľovským požehnaním nedbajúc na únavu, zimu a neprítomnosť vo sviatočnom kruhu ich rodín.

Spolu koledovalo okolo sedemdesiat detí, rozdelených do šiestich skupín vedených animátormi, ktorí navštívili okolo 400 rodín a vyzbierali 1 847 eur. Tieto peniaze poputujú na projekty venované v tomto roku deťom v Afrike s mentálnym a telesným postihnutím.

Touto cestou by som chcela vysloviť veľkú vďaku všetkým, ktorí aj v tomto roku mali otvorené dvere pre našich koledníkov a venovali akýkoľvek príspevok.

Vyzývam všetky deti, aby boli vždy také obetavé a ochotné pomáhať tým, ktorí to skutočne potrebujú.

Janka Iskrová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.