Ohlášky


– sobáš 18. mája v Prešov-Sekčov – Ing. Peter Uličný, syn rodičov Pavla a Jozefíny rod. Novotnej, narodený v Prešove, bývajúci vo Víťaze a Ing. Júlia Havrilová, dcéra rodičov Františka a Daniely rod. Iľaščíkovej, narodená v Prešove, bývajúca v Prešove

– sobáš 25. mája vo Vyšnej Šebastovej – Jozef Bednár, syn rodičov Jozefa a Žofie rod. Baranovej, narodený v Prešove, bývajúci v Ovčí a Monika Hadviždžáková, dcéra rodičov + Jozefa a + Cecílie rod. Halečkovej, narodená v Prešove, bývajúca vo Vyšnej Šebastovej

– sobáš 25. mája vo Víťaze o 15:00 – Filip Pozdníček, syn rodičov Milana a Zdeňky rod. Tučkovej, narodený v Turnove, bývajúci v Turnove (Česká republika) a Andrea Kovaľová, dcéra rodičov Pavla a Márie rod. Stašikovej, narodená v Prešove, bývajúca vo Víťaze

– sobáš 8. júna vo Víťaze o 16:00 – Ján Richnavský, syn rodičov Emila a Eleny rod. Jánošíkovej, narodený v Krompachoch, bývajúci v Richnave a Lucia Jenčová, dcéra rodičov Štefana a Margity rod. Štofankovej, narodená v Prešove, bývajúca vo Víťaze

-re-

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.