Stalo sa

– nedeľou Krstu Pána (8. 1.) sa skončilo vianočné obdobie a vstúpili sme do „obdobia cez rok B“
– v sobotu (21. 1.) sa uskutočnil zimný farský deň, ktorý sme prežili v Levočskej doline pod modrou oblohou. Bola nás veselá kopa 60-tich milovníkov zimných športov. Zdraví sme sa vrátili domov. Vďaka, Bože, za krásny deň!
– v utorok (24. 1.) bola možnosť prísť pokloniť sa Eucharistickému Kristovi a v tichu chrámu, v Jeho prítomnosti, pomodliť sa za svojich blízkych, ako aj za obete leteckého nešťastia, ktoré sa stalo 19. januára
– v sobotu (28. 1.) bola opäť „hranolková párty“ a zábava, ktorú organizovali skauti; prišli zblízka i zďaleka a dokopy ich bolo 120
– štvrtok (2. 2.) uplynulo 40 dní od Narodenia Pána, slávili sme sviatok Obetovania Pána – Hromnice

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.