Stalo sa

– 19. marca sme si pripomenuli 49. výročie posvätenia základného kameňa a začatia výstavby kostola sv. Jozefa, robotníka
– 25. marca sme slávili sviatok Zvestovania Pána. Je to deň boja za náboženskú slobodu, deň modlitieb za úctu k počatému životu a za nenarodené deti. Celú noc sme adorovali pred Najsvätejšou sviatosťou a prosili sme Pána života a smrti o odpustenie hriechov proti životu a o múdrosť a vytrvalosť pre všetkých, ktorí sú v službách života.
– 25. marca sa uskutočnila záverečná skúška birmovancov. Absolvovali ju všetci. Z birmovancov sa tešíme a modlime sa za nich, aby ich Duch Svätý napĺňal múdrosťou a vytrvalosťou v dobrom.
– 2. apríla uplynul rok od smrti nášho veľkého pápeža, priateľa nášho národa, Svätého Otca Jána Pavla II.. Nezabúdame naňho a ďakujeme Bohu za taký veľký dar – dlhé roky viedol Cirkev a otváral srdcia pre Krista. Všetkých nás vyzýval: Nebojte sa! Otvorte dvere Kristovi!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.