Stalo sa:

– 21. 10. – uskutočnil sa výstup na Sľubicu. Pri kríži, ktorý dal postaviť rodák z Víťaza, Jozef Grega, sa o 12. hodine slúžila sv. omša, ktorú mal vdp. farár Peter Čorba z Krížovan. Následne bolo príjemne posedenie pri bohatom stole dobrôt. Ďakujeme ti, Bože, za všetko dobré!

– 23. a 27.10. – zúčastnili sme sa na sv. omši v novopostavenom kostole Najsvätejšieho Srdca Ježišovho v Krížovanoch. Ďakovali sme Bohu za dar nového kostola a prosili o srdcia podľa vzoru Kristovho,

– v novembrových dňoch sme nezabudli na našich blízkych, ktorí už nie sú medzi nami. Vykonali sme aj pobožnosť za zosnulých na našom cintoríne, kde prichádzame počas celého roka, lebo bez nich sa nám ťažšie žije. Oni sú s nami. Oni sú v pokoji. Odpočinutie večné daj im, Pane, a svetlo večné nech im svieti, nech odpočívajú v pokoji!

– 30. 11. – odpust sv. Ondreja na „Vyšnom konci“. Sv. omšu slúžil vdp. farár Peter Čorba z Krížovan,

– 3. 12. – v Ovčí odpustová slávnosť k úcte sv. Barbory; slúžil vdp. Jozef Dugas, dekan v Prešove na sídlisku III.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.