Drahá pani Františka Jurčišinová,


Drahá pani
Františka Jurčišinová,
bol 13. jún 2007, keď ste sa chceli pred sv. omšou pomodliť sv. ruženec s úmyslom poďakovať sa Panne Márii za kňaza Vladimíra Čecha, ktorý slávil ďakovnú sv. omšu za 25 rokov kňazstva. Cítili ste sa už veľmi chorá, no Vaša služba Bohu a Panne Márii bola silnejšia ako choroba. Po návšteve u lekára predsa ste sa museli, keď aj možno s bolesťou v srdci, zo zdravotných dôvodov rozlúčiť sa s touto službou. Plných 33 rokov ste pomáhali Panne Márii zachraňovať duše. Nespočetné množstvo rôznych úmyslov od nás veriacich pred každou modlitbou nám pomáhalo prekonávať ťažkosti, choroby, úmrtia našich farníkov. Len sám Otec Nebeský vie, čoho všetkého ste sa museli zriecť, len aby ste sa načas začali modliť. Veríme, že to bol Pán Ježiš na príhovor našej Nebeskej Matky Panny Márie, ktorý Vám dával silu prekonať statočne túto chorobu. V mene ružencového bratstva – horliteľov a jeho členov – chcem sa Vám z úprimného srdca za túto službu v kostole poďakovať. Prajeme Vám a v modlitbách vyprosujeme pevné zdravie, hojnosť Božích milostí, aby ste ešte mnoho rokov boli medzi nami veriacimi z Víťaza.

Pán Boh Vám zaplať!

Emília Uličná, Víťaz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.