Stalo sa:


– 5. 4. – celodenné skúšanie birmovancov pred prijatím sviatosti dospelosti. Prospeli všetci. Blahoželáme!

– 19. 4. – 4. púte rádia Lumen do Sanktuária Božieho milosrdenstva v Krakove sme sa zúčastnili v hojnom počte tak z Víťaza, ako aj z Ovčia. Ježišu, v teba dúfame!

– 20. 4. – 84 našich mladých prijalo z rúk otca biskupa Bobera sviatosť birmovania. Duch Boží nech ich napĺňa počas celého života.

-re-

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Stalo sa:


– 15. 2. – zavítalo k nám spoločenstvo Kruciáta – oslobodenie človeka pod vedením vdp. Jozefa Heskeho, farára v Sedliciach. Povzbudili nás svojím svedectvom, ako byť slobodnými Božími deťmi a chrániť v sebe dôstojnosť človeka

– 17. 2. – uskutočnila sa v poradí už štvrtá púť mladých k sv. Valentínovi do Krížovan. Koinónia Jána Krstiteľa zo Zlatej Idky s duchovným Milanom Bednárikom pripravila pestrý program, v ktorom nás povzbudili k prijatiu Ježiša, ktorý je láskou

– 20. – 23. 3. – slávili sme tajomstvo Veľkej Noci. Zeleným štvrtkom sme si pripomenuli ustanovenie Sviatosti Oltárnej, sviatosti kňazstva a prikázania lásky. Na Veľký piatok sa konala krížová cesta od kostola sv. Ondreja „Na Hlinu“, kde sme vztýčili kríž, ktorý sa vyníma po celý rok nad našou obcou. Počas Bielej soboty sme adorovali pri Božom hrobe a vo Veľkonočnú nedeľu sme s radosťou spievali Aleluja, Ježiš žije!

– 29. 3. – s mladými a birmovancami sme putovali na Arcidiecézne stretnutie mladých do Humenného. Stretnutie sa nieslo v myšlienke Celosvetového stretnutia mladých v Sydney: „Keď zostúpi na vás Svätý Duch, dostanete silu a budete mi svedkami!“ (Sk 1,8)

– 30. 3. – v nedeľu Božieho milosrdenstva nás navštívil horliteľ Božského srdca na Slovensku vdp. Imrich Kováč, farár v Banskej Belej. Povzbudil nás, aby sme vždy viac a viac milovali Božské Srdce.

-re-

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.